DARMOWA DOSTAWA I ZWROT od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odstąpienie od umowy

ILE MAM CZASU NA ZWROT PRODUKTU? 

Klient, będący Konsumentem może dokonać zwrotu - odstąpić od umowy sprzedaży zawartej za pośrednictwem e-sklepu na odległość bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie (na adres: M1 Centrum Handlowe Zabrze Sklep KMX, ul. Plutonowego R. Szkubacza 1, 41-800 Zabrze) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (na adres: sklep@kmxfashion.pl) w terminie 14 dni od dnia doręczenia towaru.

W JAKIM TERMINIE E-SKLEP KMX Fashion ZREALIZUJE MÓJ ZWROT?

W terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o zwrocie –odstąpieniu od umowy, Sprzedawca zobowiązany jest zwrócić Klientowi będącemu Konsumentem dokonane przez niego płatności. Sprzedający oświadcza, iż jest uprawniony do wstrzymania się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta z tytułu umowy sprzedaży w przypadku jego odstąpienia od umowy do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez Klienta dowodu odesłania towaru skierowanego na adres poczty elektronicznej sklep@kmxfashion.pl. Klient zobowiązany jest ponieść koszty wysyłki towaru do E-Sklepu, jeśli wybierze inną opcję niż darmowy zwrot Pocztą Polską. Oświadczenie o zwrocie – odstąpieniu od umowy mogą Państwo złożyć również w za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-sklepu sklep@kmxfashion.pl . Klient zobowiązany jest zwrócić Sprzedającemu towar niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia, w którym Klient odstąpił od umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem.

SKUTKI ZWROTU – ODSTĄPIENIA OD UMOWY SPRZEDAŻY

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towarów, umowa jest uważana za niezawartą. Jeśli Klient będący Konsumentem złożył oświadczenie o odstąpieniu od umowy zanim Sprzedający przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać. Konsument zobowiązany jest ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towaru, jeśli wybierze inną metodę niż darmowy zwrot Pocztą Polską.

ABY ZWRÓCIĆ PRODUKT NALEŻY 

Zwracany produkt musi być odesłany w takim samym stanie w jakim został doręczony, nie może być uszkodzony czy zniszczony, nie może nosić żadnych śladów użytkowania oraz musi posiadać oryginalne metki i w miarę możliwości oryginalne opakowanie.

  • Dokładnie zapakować i zabezpieczyć produkt.
  • Wypełnić formularz zwrotu (jeśli nie posiadają Państwo formularza można go wydrukować tutaj Pobierz formularz).
  • Zwracany produkt z dołączonym formularzem zwrotu, dowodem zakupu (paragon, faktura VAT), należy odesłać na adres:

M1 Centrum Handlowe Zabrze

Sklep KMX

ul. Plutonowego R. Szkubacza 1

41-800 Zabrze

 

E-sklep nie przyjmuje paczek wysłanych na koszt adresata ani za pobraniem.

 

pixel