DARMOWA DOSTAWA I ZWROT od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Darmowe zwroty

Kupione u nas towary zwrócisz za darmo w każdym Paczkomacie InPost

W naszym sklepie nie musisz się martwić o to, że wybrany rozmiar nie będzie pasował lub w jakikolwiek inny sposób nie spełni Twoich oczekiwań. Dzięki integracji naszego sklepu z darmowymi zwrotami w Paczkomatach InPost kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie drogą przez mękę.

Masz 30 dni na zwrócenie zakupionych przez internet towarów oraz odstąpienie od zawartej umowy bez podawania przyczyny. Jeśli więc towar nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go do nas odesłać. Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez bardzo prosty kreator zwrotów, zaś paczka zwrotna powinna zostać odesłana do nas przez Paczkomat InPost, z którymi zintegrowany jest nasz kreator.

Dzięki naszej współpracy nie musisz więc czekać na kuriera. Wystarczy, że wydrukujesz automatycznie wygenerowane dokumenty i np. w drodze do pracy zostawisz przesyłkę w dowolnym Paczkomacie InPost.

Korzyści jakie odnosisz dzięki narzędziu do zwrotów w naszym sklepie:

Łatwo
Dodawanie zwrotu zostało sprowadzone do kilku prostych kroków stanowiących kreator zwrotu. Kreator automatycznie wygeneruje dla Ciebie kod nadania. Dzięki temu nie tracisz czasu na ręczne wypełnianie żadnych dokumentów!

Wygodnie
Dokument zwrotu wraz z kodem nadania wygenerujesz w kreatorze zwrotów. Po przygotowaniu paczki nie musisz czekać na kuriera. Zabierasz ją ze sobą w drodze do pracy lub szkoły i zostawiasz w dowolnym Paczkomacie InPost.

Jak dokonać zwrotu zakupionego towaru?

 1. Zaloguj się na swoje konto, a następnie w panelu zwrotów wybierz towar, który chciałabyś zwrócić.
 2. W kolejnych krokach wybierz zwrot klikając na opcję „InPost" oraz wybierając formę w jakiej chcesz otrzymać zwracane pieniądze.
 3. Wygeneruj dokumenty zwrotu wraz z kodem nadania, następnie wydrukuj je i koniecznie podpisz dokument zwrotu.
 4. Włóż oryginalnie zapakowany towar wraz z dokumentem zwrotu do kartonu przeznaczonego do wysyłki i dobrze go zaklej. W widoczny miejscu zapisz na kartonie 10-cyfrowy kod nadania. Możesz wykorzystać karton, w którym otrzymałeś zamówione towary.
 5. Udaj się do dowolnego Paczkomatu w Polsce. Na ekranie Paczkomatu wybierz "Nadaj paczkę" a następnie "Mam kod zwrotu". Zaakceptuj regulamin i wprowadź 10-cyfrowy kod zwrotu. Ostatnim krokiem jest wybór gabarytu paczkomatu, po którym otworzy się skrytka w której możesz umieścić paczkę (nie zapomnij zamknąć drzwiczek):
 • Najmniejsza - maksymalne wymiary 8 x 38 x 64 cm
 • Średnia - maksymalne wymiary 19 x 38 x 64 cm
 • Duża - maksymalne wymiary 41 x 38 x 64 cm

Pamiętaj, że gabaryty paczki nie mogą przekroczyć wymiarów 41 cm x 38 cm x 64 cm.

Zwracany produkt musi być odesłany w takim samym stanie w jakim został doręczony, nie może być uszkodzony czy zniszczony, nie może nosić żadnych śladów użytkowania oraz musi posiadać oryginalne metki i w miarę możliwości oryginalne opakowanie.

Zwrotu pieniędzy, w formie wybranej w kreatorze zwrotu, dokonamy w ciągu 14 dni po otrzymaniu przesyłki zwrotnej. Z reguły trwa to jednak krócej.

 

 

Jeżeli chcesz dostarczyć zwracany towar na własny koszt, należy:

 • dokładnie zapakować i zabezpieczyć produkt.
 • Wypełnić formularz zwrotu (Pobierz formularz).
 • Zwracany produkt z dołączonym formularzem zwrotu i dowodem zakupu (paragon, faktura VAT), należy odesłać na adres:

CH M1 Sklep KMX
ul. R. Szkubacza 1
41-800 Zabrze
tel. +48 (32) 349 23 00

 

E-sklep nie przyjmuje zwrotów za pobraniem.

pixel